Pobierz logotyp
logotyp
polecam
PIKSAR

wasze weseleJuż wiele lat pomagam młodym parom w organizacji tak wielkiego dla nich wydarzenia, jakim jest wesele. Pełnię rolę wodzireja oraz zajmuje się oprawą muzyczną jako prezenter muzyczny.


DJ SŁOŃCE to jest mój pseudonim artystyczny, a nazywam się Radosław Bakota. Staram się przygotować przyjęcie weselne tak, aby stało się niezapomnianym spotkaniem kilkudziesięciu, czasem kilkuset osób, uczestniczących w niezwykłym wydarzeniu. Jest ono przecież celebracją wkroczenia dwojga ludzi na nową, wspólną drogę. Przygotowania, które je poprzedzają - suknia, garnitur, sala, muzyka, kwiaty, samochód, zdjęcia, cały szereg formalności do załatwienia - tak naprawdę, dla młodej pary, jej rodziców i przyjaciół wesele zaczyna się już kilkanaście miesięcy przed ślubem. Samo przyjęcie weselne jest swego rodzaju przypieczętowaniem wszystkich starań, kropką nad "i". Kształt wesela, jego klimat i przebieg zależy od decyzji, które zapadają na długo przed tym "wielkim dniem". Warto przemyśleć wszystkie aspekty dotyczące wesela, co z pewnością pomaga w wykreowaniu takiej oprawy przyjęcia, jaką wymarzyła sobie młoda para.


Wodzirej jest wówczas szczególnie potrzebnym koordynatorem zabawy, który potrafi dobrze poprowadzić czy to biesiadę przy stolikach, czy zabawy i konkursy, czy tez quizy i toasty. Decyzję o wyborze charakteru uroczystości pozostawiam parze młodej - czy będzie to styl biesiadny, czy klubowy, czy też inny. Pozytywnym doświadczeniem w mojej pracy było poprowadzenie wesel bezalkoholowych, gdzie warsztat wodzirejski ma wiele do zaprezentowania, należało wtedy wykazać się umiejętnością dostosowania się do preferencji gospodarzy, poczuciem taktu. Głównym moim celem jako wodzireja jest poprowadzienie zabawy w ten sposób, aby wykorzystując własne doświadczenie, pomysły i zdolności, skutecznie wydobywając ukryty potencjał gości weselnych.

A wtedy razem będziemy tworzyć na parkiecie doskonałe warunki do zabawy. Może być to szał i odtańczenie kankana albo spokojne, stonowanie wysłuchanie i przyjrzenie się prezentacji przygotowanej przez np. świadków lub członków rodziny. Zależy to tylko od dynamiki grupy i przeważającego wśród gości temperamentu oraz upodobań co do formy zabawy.

Prezentowanie przeze mnie muzyki mechanicznej nie polega tylko na wrzucaniu płyt, lecz jest to dużo bardziej skomplikowana praca. Jest sztuką wyczucia chwili, potrzeby gości, inteligentnego połączenia muzyki z zabawami, a przede wszystkim, płynnego zgrania dwóch utworów na wszystkich płaszczyznach muzyki od rytmu i barwy po charakter i tonację.


W moim kuferku znajdują się między innymi: Wczesne lata 60´- Czerwone Gitary, Trubadurzy, Skaldowie, Wojciech Gąsowski, Elvis Presley, Louis Armstrong, Eric Clapton...


Lata 70´- Krzysztof Krawczyk, Anna Jantar, Czesław Niemen, Janusz Laskowski, Eleni, 2+1, Marek Grechuta, The Beatles, ABBA, Boney M, Ottawan, Carlos Santana, Demis Roussos...


Lata 80´- prosto z naszych koncertów: Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Perfect, Bajm, Seweryn Krajewski, Wały Jagielońskie, Maanam, Savage, Modern Talking, Bad Boys Blue, CCCatch, FR David, Sabrina, Gazebo,Fancy, Stevie Wonder , Queen, Smokie


Lata 90´- to nasz czas: Ryszard Rynkowski, Budka Suflera, Golec Ourkiestra, Brathanki Kayah i Bregovic, Urszula, Beata, Wilki, Various Manx, Kombi, U2, Cher, Whitney Houston, Celine Dion, Ozon, DrAlban, Anastacia, Sonique, Kylie Minogue, Dufny.


Z nutą biesiadną i weselną: "Jarzębina czerwona", "Szła dzieweczka", "Głęboka studzienka", "Biały miś", "W zielonym Gaju", "Złoty Krążek", "Granica", "A wszystko te czarne oczy". "Chachary, "Cała sala śpiewa z nami". "Tylko we Lwowie".


Muzyka góralska i cygańska: "Hej bystra woda", "My Cyganie (Ore Ore)", "Hej Sokoły", "Cyganeczka Zosia", "Cygańskie Wesele (Hej Wesele)", "Oczy Czarne"."Gram, bo to kocham,
A kiedy noga Ci drga,
I wpada coś do ucha,
Nie bój się bo to Słońce Gra"Serdecznie i gorąco pozdrawiam Państwa przesyłając Państwu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Strona główna | Wesołe miasteczko | Wasze wesele | DJ SŁOŃCE | Galeria | Rekomendacje | Dodatkowe atrakcje | kontakt

© Copyright 2010 djslonce.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.